İddaci Giriş Adresi

İddaci giriş adresi sayesinde oyuncular erişim engeliyle karşılaşmadan sitenin hizmetlerinden yararlanmaya devam edebiliyor.

İddaci, günümüzde internet üzerinden kumarhane oyunlarının izlenebilmesi amacıyla düzenlenmiş yurtdışı lisanslı platformlardan biridir. 2015 yılından beri ülkemizde hizmet vermeye devam eden platformun içerisinde üyeliklerin oluşturulması amacıyla mutlaka İddaci giriş adresi bulunması gerekir.

İddaci Giriş Adresi Neden Değişiyor?

İddaci giriş adresinin değişmesinin altında yatan temel neden kumarhane oyunlarını barındırıyor olmasıdır. Ülkemiz tarafından alınan kararlara göre kumarhane oyunlarının internet üzerinden ya da gerçek hayatta oynatılması yasal değildir.

İddaci platformunun temel amacı ise kumarhane oyunlarının hem Avrupa hem de Türkiye’de sunulmasını amaçlamaktadır.

Buna yönelik firma hizmetlerinin ülkemizde geçerli olabilmesine yönelik girişler oluşturuyor.

Firmanın ülkemiz tarafından denetlenmemesi, lisansının yurtdışı lisanslı olması ve kumarhane oyunlarının sunması nedeniyle yapılan denetimler kapsamında BTK tarafından erişim engeline uğruyor.

Bu erişim engeli Türkiye’de bulunan oyuncuların site hizmetlerine ulaşmasını engeller. Özellikle burada üyelik açmış ya da açmayı planlayan kullanıcılar siteye ulaşamayacaktır.

Tüm bu durumlarını engellenmesi amacıyla ise platform İddaci giriş adresi değiştiriyor. Böylece yeni açılan girişler herhangi bir erişim engeline sahip olmuyor. Oyuncular hiçbir problemle karşılaşmadan burada hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Giriş Adresi Nereden Bulunur?

Firmanın değişen giriş adreslerinin bulunması için uygulanabilecek farklı yöntemler yer alıyor. İddaci adresinin değişimini takip etmek isteyen kişiler şu yöntemleri kullanabilir;

  • Sitenin güncel olarak kullanmaya devam ettiği sosyal medya platformları bulunuyor. Bu sosyal medya platformları içerisinde Twitter ya da Telegram gibi kanalları tercih ederek güncel girişleri öğrenebilirsiniz. Sitenin İnstagram, Twitter, Telegram, Youtube ya da Tiktok gibi çeşitli platformlarda hesabı bulunuyor.
  • Site tarafından resmi paylaşımlar yapılmasını sağlayan siteler bulunuyor. Bu sitelerin paylaşımlarını takip etmek İddaci giriş adresi bulmanıza yardımcı olabilir.
  • Google üzerinde arama yaparak da güncel girişe ulaşım sağlamak mümkün oluyor. Ancak burada reklamlı sitelerden uzak durmanın son derece önemli bir yere sahiptir.
  • Adreslerin bulunması için domain yapısı kullanılabilir eğer en son kullandığınız giriş adrese son zamanlarda kapatılmış ise içerisinde bulunan numaraları ardışık sırayla ileri olacak şekilde ilerletebilirsiniz.

Firmanın girişini bulurken sahte sitelere karşı dikkatli olmanız gerekir. Sahte sitelerin anlaşılması amacıyla özellikle site domain yapısına dikkat edilmesi önemlidir. Firmanın her zaman geçerli olarak kullandığı domain yapısı yalnızca site adı ve sağ bölümde yer alan numaralardan oluşur.

İddaci Adres Değişimi Hesapları Etkiler mi?

Günümüzde çeşitli hizmetlere ev sahipliği yapan platformun içerisinde adreslerin değişmesi oyuncuların hesaplarının etkilenmesine sebebiyet vermez. Yapılan değişiklik sürecinde firma tamamen kapatılmaz. Yalnızca Türkiye’de kullanılan giriş adresi kısıtlanır.

Site kaldığı yerden hizmetlerini sürdürmek amacıyla İddaci giriş adresi oluşturur. Yeni girişlerde ise eski platformda bulunan tüm hizmetlerin bir sonraki domaine taşınması sağlanır.

Bu nedenle de oyuncuların hesapları bu durumdan herhangi bir şekilde etkilenmeyecektir. Daha önceden yaptığınız yatırımlar var ise yeni domain içerisinde hala bu yatırımları kullanmaya devam edebilirsiniz bakiyeler, hesaplar ya da bonuslar silinmez.

Devam eden kuponlarının olması gibi durumlarda adres değişiminden etkilenmeyecektir. Oyuncular yeni domain içerisinde daha önceden kullandıkları kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girerek hesaplarına olduğu gibi ulaşabilir.

Daha önceden burada üyelik açmamış olan kullanıcılar ise yine yeni girişten kayıt formunu doldurmalıdır. Oluşturduğunuz tüm kayıt ve burada yaptığınız işlemler daha sonra açılacak adreslerde de geçerli olacaktır.

İddaci Giriş Ne Zaman Değişecek?

İddaci sitesinin girişi için yapılan düzenlemeler firmanın güncel kullandığı domain neresinin kapatılmasının hemen ardından yapılır. Bu değişiklikler içerirse kesin bir sürenin söylenmesi mümkün değildir.

Firmanın giriş adresi genellikle günde bir kez kapanır. Ancak bu sürecin kapanması için farklı durumlar görülebilir. Kimi zaman günde birkaç kez kapatıldığı görülürken bazen ise birkaç gün boyunca açık kalabilir.

Değişiklikleri yakından takip etmek ve anında güncellenen domaini öğrenmek isteyen kullanıcılar sosyal medya platformlarında siteyi takip edebilir. Aynı zamanda sitede maille bildirimleri açarak İddaci giriş adresi değişiminde mail adresiniz üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Günümüzde aktif olarak kullanılan giriş adresinin de engellenmesinin ardından bu adrese ulaşım mümkün olmayacaktır. Bu nedenle adres kapatıldıktan hemen sonra bir sonraki yeni domain yapısı aktif hale getirilecektir. Oyuncular işlemlerini yeni domain yapısından sürdürmeye devam edebilecektir.

Yorum yapın