İddaci Havale ile Yatırım

İddaci havale ile yatırım sayesinde dilediğiniz banka hesabınızda bulunan bakiyenizi site içerisinde oyunlara katılmak amacıyla aktarabilirsiniz.

İddaci platformunda oyuncular oyunlara katılım gerçekleştirmek amacıyla öncelikle para yatırma işlemlerini tamamlıyor. Burada elde edilen kazançların çekilebilmesi için ise para çekme seçenekleri bulunuyor. Farklı birçok seçeneği barındıran platformda oyuncular dilerse İddaci havale ile yatırım yapabiliyor.

İddaci Havale ile Yatırım Limitleri Nelerdir?

Banka havalesi yapmak isteyen oyuncular sitede belirlenen sınırlara uyum göstermelidir. Bu limitler dahilinde özellikle para yatırma ve çekim işlemleri için belirlenmiş tutarlar bulunuyor. Yatırım, çekim ve günlük çekim gibi durumlar göz önünde bulundurularak oyuncuların finansal işlemleri yönlendiriliyor.

Kullanıcıların yatırım işlemi gerçekleştirirken yararlanabileceği tutar en az 100 TL şeklindedir. oyuncular 100 TL altında yapacağı yatırımlarda bu ödeme yöntemi tercih etmemelidir.

İddaci havale ile yatırım ile yapılabilecek en yüksek tek seferde yatırım miktarı ise 1.000.000 TL ile sınırlıdır. Oldukça yüksek bir tutar olması nedeniyle kullanıcılar özellikle yüksek yatırımlar sırasında bu ödeme yöntemini tercih ediyor.

Günlük para yatırma için herhangi bir limit bulunmadığından istediğiniz kadar yatırım işlemi sağlayabilirsiniz. Dilerseniz en az yatırımı yaparak oyunlarda yer alabilir ya da tekrarlı olarak deposit işlemlerini düzenleyebilirsiniz.

Yatırımını banka havalesi yöntemiyle yapan kullanıcılar çekim işlemi sırasında da bu yöntemi tercih etmelidir. Havale aracılığıyla yapılacak çekim işlemleri ortalama 0 ila 12 saat arasında tamamlanır.

Çekim sırasında ise en az 100 TL tutarında işlem gerçekleştirmeniz gerekir. Bu tutar firmanın günlük çekim için en az belirlediği tutarla uyum sağladığından oyuncular minimum tutar miktarını buradan karşılayabiliyor.

Maksimum yapılabilecek çekim işlemi ise 1.000.000 TL tutarına kadar olabilir. Ancak site günlük çekim olarak 250.000 TL sınırına sahiptir. Oyuncular daha fazla tutar kazanç elde etmiş olsa dahi 1.000.000 TL tutar giremeyeceğinden burada en fazla 250.000 TL çekim işlemini sağlayabilir.

Deposit ve çekim işlemlerinizi sorunsuz olabilmesi amacıyla limitlere dikkat etmeniz son derece önemlidir. Para yatırma işlemi sırasında limit dışında herhangi bir tutarın girilmesi halinde işlem anında onaylanmaz. Ancak çekim işlemi sırasında bu durumun kontrol edilmesi gerektiğinden daha fazla süre kaybetmenize neden olabilir.

İddaci Havale Yatırımı Nasıl Yapılır?

Havale yöntemi tercih ederek deposit yapacak olan kullanıcıların uygulaması gereken adımlar manuel yatırıma yöneliktir. Para yatırma sürecinin sağlanabilmesi için uygulanacak adımlar şöyledir;

  • Yatırım işlemi amacıyla İddaci giriş sitesinden hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Yatırımınızı sağlamak için öncelikle canlı destekle iletişime geçerek kullanmak istediğiniz bankanın güncel hesap numarası bilgilerini almalısınız.
  • Size gönderilen hesap numarasına yatırım yapmak istediğiniz tutar kadar para gönderimi işlemi sağlamalısınız.
  • Daha sonra para yatırma bölümüne giriş yaparak buradan banka havalesi yöntemini seçmelisiniz.

İddaci havale ile yatırım yönteminin seçilmesiyle beraber oyuncuların yapmış oldukları yatırımı talep olarak göndermeleri gerekir. Bunun için oyuncular alana tıkladığı zaman açılan banka bilgisini hangi banka üzerinden para gönderimi sağladıysa o banka olacak şekilde seçmelidir.

Aynı zamanda form içerisinde yer alan isim soy isim bilgileri hem üyeliğiniz sırasında girdiğiniz bilgilerle hem de para gönderimi sağladığınız hesap ile uyumlu olmalıdır. Ne kadar tutar yatırım yaptığınızı da Belirterek para yatır butonuna basmalısınız.

Para yatırma talebiniz firmaya gönderilecektir. Firma yaptığı incelemeler kapsamında hesabınıza paranın geçişini sağlayacaktır.

Oyuncular herhangi bir banka havalesi yatırım talebi göndermezse banka üzerinden para göndermiş olsa dahi bu tutar hesaplarına yansımaz.

Havale Yatırım İşlem Ücreti Ne Kadar?

Banka havalesi yöntemi aracılığı ile yatırımını yapacak olan kullanıcıların siteye ya da kullandığı bankacılık durumuna göre ücret ödemesi gerekebilir. Ücretlendirmeler bankalara göre değişiklik gösterir. İşlem yaptığınız saat ya da kullandığınız hesap türü buna yönelik değişikliklere sebebiyet verebilir.

Ancak ödediğiniz ücret yalnızca bankaya yönelik olacaktır. Firma yatırım işlemleri sırasında kullanıcılardan herhangi bir İddaci havale ile yatırım işlem ücreti talep etmiyor. Yatırımınızın yansıması durumunda hesabınızdan hiçbir kesinti olmayacaktır noktayı yaptığınız yatırım miktarı doğrudan hesabınızda bulunur.

Yatırım işleminizin sorunsuz olması amacıyla mutlaka yatırım sürecinde tutar durumuna dikkat etmeniz gerekir. Yanlış tutar girilmesi yaptığınız yatırımın hesabınıza eksik olarak yansımasına sebebiyet verebilir.

Firmada oyuncuların üyelik, yatırım ya da çekim gibi işlemlerde herhangi bir ekstra ücret ödemesine gerek bulunmuyor.

Otomatik Banka Havalesi Yöntemi Var mı?

Otomatik ödeme yöntemleri oyuncuların hesaplarına doğrudan site üzerinden giriş yaptıkları ve bu sistem üzerinden yatırımlarını sağladıkları bir yatırım türüdür. Sistemin kullanılabilmesi için genellikle oyuncular yatırım tutarını gereken hemen sonra aktarılan yeni sayfada giriş işlemlerini sağlar.

Ancak günümüzde sitenin sağladığı İddaci havale ile yatırım tamamen manuel niteliğe sahiptir. Bunun için kullanılacak herhangi bir otomatik özellik bulunmuyor. Kullanıcılar kendi hesaplarından sitenin hesabına para gönderimi sağlamalıdır.

Yorum yapın