İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı?

İddaci kredi kartı ile yatırım var mı, nasıl işlem yapılır? Sanal at yarışı oynamak, Qonzo’s Quest oynamak için Visa yatırımları yapabilirsin. Kredi kartı ile bonus bile alabilirsin. Nasıl mı?

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; İddaci finansal işlem teknikleri ile 7 gün 24 sat transfer yapabilirsin. Visa ile yatırım işlemleri, limit aralıkları ve genel işlem sürelerini sana özel inceledik. Peki sence belge isteniyor mu dersin?

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Ne Kadar?

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; İddaci Visa kredi kartıyla para yatırma işlemleri ne kadar yapılıyor? Türkiye’deki ve dünyadaki tüm Visa özelliğindeki kredi kartları ile bu sistemde para yatırma işlemlerini kolay yapabilirsin.

Hem bankacılık uygulaman üzerinden mobil gönderim sağlayabiliyor hem de ana sayfadan giriş yaparak hızlı transferlerden yararlanabiliyorsun. İddaci sitesine kredi kartıyla para yatırma işlemlerini sağlamak üzere en düşük yatırım miktarı 50 TL olarak uygulanmaktadır.

Bir gün içerisinde ve tek seferde gönderilebilir en fazla yatırım miktarı ise 500.000 TL’ye kadar sağlanmaktadır. Bunu birkaç farklı işlemde ya da kredi kartı opsiyonun dahilinde ise tek seferde gönderebiliyorsun.

İddaci Visa Yatırım İşlemi Nasıl Yapılır?

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; İddaci Visa ile para yatırma işlemlerini yapmak için üyelik hesabına giriş yapabilirsin. DMCA protokolleri ve 3D güvenlik yazılımları sayesinde ana sayfa üzerinden online para yatırma işlemleri, güvenli bir şekilde sürdürülür. Hemen, anında kredi kartı yatırımlarını nasıl yapacağını tarif edelim;

  • Öncelikle üyelik sayfana giriş yap ve para yatırma menüsüne tıkla.
  • Seçili tekniklerden kredi kartını ve daha sonra hangi bankayı kullanıyorsan tıkla.
  • Bankacılık hesabınla senkronizasyon sağlanması için T.C. kimlik numaranı gir.
  • İlgili alana 16 haneli kredi kartı numaranı ekle.
  • Kartın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik kodunu yaz.
  • Kartın son geçerlilik tarihini ekle.
  • Yatırım yapacağın miktarı en az 50 TL olacak şekilde yaz.
  • İşlemleri onaylamak için butona bas ve SMS parolası talep et.
  • Cep telefonuna gönderilen aktivasyon kodunu parola alanına ekle.

“İşleminiz başarıyla tamamlandı” mesajını gördükten sonra ödeme ekrandan çıkış yapabilir ve üyelik bakiyeni görüntüleyebilirsin. Bu aşamadan hemen sonra bonus kullanmayı düşünüyorsan, yatırımlarını çevrime dönüştürmeden önce mutlaka bonus taleplerini gerçekleştirmen gerekiyor.

İddaci Master Card Limitleri Ne Kadar?

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; İddaci sitesinde Master Card ya da Maestro Card limitleri farklılık göstermiyor. BDDK mevzuatlarına göre 50 TL’den itibaren online sistemler üzerinden yatırımlar yapılabilir. Ancak bu platformda tüm yabancı ve Türk gambling sistemlerinde olduğu gibi kimlik doğrulama belgeleri istenir.

ChargeBack türü uygulamaların olmaması için kredi kartıyla para yatırım işlemlerini yapan kullanıcıların; kart bilgilerini ve kimlik doğrulama belgelerini, talep edilmesi üzerine göndermesi gerekiyor.

İddaci giriş menüsü üzerinden ödeme başlıklarına tıkladığın zaman doğrudan grafiklere bağlanabiliyorsun. Geçerli olan ödeme araçlarının yanı sıra işlem süreleri, komisyon bilgileri en az ve en çok yatırılabilir limitler hakkında güncel bilgiler sunuluyor.

Kredi kartlarıyla aynı zamanda QR kod okutma yöntemi veya kredi kartından havale yöntemini kullanarak İddaci oyun hesabına para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

İşlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorsan, müşteri hizmetlerine bağlanarak “nasıl yapılır” konusunda hazırlanmış bilgi ve görsel içeriklere ulaşabilirsin.

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; Para Çekiliyor mu?

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; İddaci kredi kartıyla nasıl para çekilir? Kredi kartlarının özelliğinden dolayı para yatırma işlemleri yapılır ve fakat sistem üzerinden kredi kartıyla para çekme işlemleri yapılmaz. Ancak kredi kartının iban numarasını biliyorsan para çekme formuna ekleyebilir ve karta havale yöntemiyle çekim işlemini tamamlayabilirsin.

Yatırım işlemlerini yaparken direkt olarak mobil cüzdanına giriş yaptıktan sonra kredi kartından gönderim işlemlerini sağlayabiliyorsun. Para çekme usulünde uygulanan bu teknikte para yatırılacak hesap kısmına, siteden aldığın güncel hesap numarasını ekleyerek veya kredi kartından nakit çekim yaptıktan sonra kendi hesabından havale ya da EFT yaparak para yatırma işlemlerini sağlayabiliyorsun.

Güvenlik maksatlı tüm sitelerde istenilen belge işlemlerinde kartın tüm bilgilerini göndermeni öneriyoruz. Kartın ön ve arka yüz resimlerini çekerken, güvenlik kodunu veya kart hanelerinden bazılarının üzerini kapatarak çekmeni ve o şekilde göndermeni öneriyoruz.

İddaci Kredi Kartı ile Yatırım Var mı; Bugüne dek İddaci sitesinin para yatırımları ya da çekimleriyle alakalı şikayetleri bulunmadığı gibi finansal kalitesiyle sorunsuz sistemlerden biri olduğunu ekleyelim.

Yorum yapın