İddaci Ortaklık

İddaci ortaklık programları ile sen de her kayıttan kazan. Kolay linkler ve hızlı girişler ile sistem aracısı olmak ister misin? Referans ağı gelişkin kullanıcılar için İddaci, iş birliği sunar.

İddaci Ortaklık; İddaci üyelik işlemleri, VIP üyelikler ve affiliate çalışmaları için en kapsamlı programları inceledik. Bonus üstüne bonus ve her üyelikten muhteşem para kazançları için kolay opsiyonları inceledik.

İddaci Ortaklık Nedir?

İddaci ortaklık programı nedir, ne işe yarıyor sence? Ortaklık programı affiliate olarak biliniyor. Reklam yani marketing çalışmalarına destek veren kullanıcılara özel sunulan bir avantajdır.

Uluslararası bir platform olduğu için Türkiye’de adeta bayilik verme sistemiyle çalışıyor.

Site güncel giriş adreslerini hızlı şekilde güncellemesini sağlamak, yeni üyelerin kayıtlarını desteklemek üzere sen de faaliyetlere dahil olabilirsen, ortaklık programından yararlanabilirsin.

Peki bunun ne gibi katkıları olur dersin? Ortaklık programına dahil olan yani doğrudan İddaci sitesinin ortağı olan tüm kullanıcılara, belirli oranlarda komisyon veriliyor. Üstelik bir yatırımda değil, her yatırımda bu komisyonlardan faydalanabiliyorsun. Şöyle ki senin açtığın linkler üzerinden siteye giriş yapan ve ilk defa üye olan kullanıcı olur ise her para yatırma işlemlerinden belirli miktarlarda komisyon kesintisi, doğrudan senin hesabına yatırılıyor.

%1 ila %15 aralığında komisyon anlaşmaları, siteyle yapılan ortaklık sözleşmesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Genel olarak materyaller, dijital içerikler, broşürler ortakların tamamına gönderilmektedir. Müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçerek bu konuda hemen ve hızlı bilgiler alabilir, sen de ortaklık başvurusunu yapabilirsin.

İddaci Ortağı Nasıl Olunur?

İddaci Ortaklık; İddaci ortalığı nasıl olunur, ne tür işlemler yapmak gerekiyor? Genel olarak BTK tarafından süreklilik halinde engellemeler yapıldığından dolayı giriş adresi güncellemelerini en hızlı şekilde yapabilirsen, komisyon kazançlarını en çok sen kazanırsın.

Ortaklık sayfaları genellikle sosyal medya hesapları üzerinden sunuluyor. Elbette İddaci sitesinin resmi sosyal medya kanalları bulunmaktadır. Ancak sen de destek sayfaları açarak reklam ve tanıtım kampanyaları, göz alıcı programlar ile daha çok kullanıcının kayıt olmasını sağlayabilirsin.

Referans niteliğinde bir avantaj olup ortaklara özel sunulan komisyonlar sayesinde daha fazla para kazanabiliyorsun. İşlemler müşteri hizmetlerine yapılan başvurular sayesinde alınmaktadır.

Ortaklık programı kapsamında öncelikle tanıtım broşürleri gönderilir. Sözleşmeyi incelersin. Şayet sana uygun ise yeniden iletişim bilimleri ile bağlantıya geçer ve ilgili süreci takip edebilirsin.

Daha sonrasında blog sayfaları, forum siteleri veya sosyal medya hesapları açarak İddaci sitesine hızlı giriş ve üyelik link bağlantıları hazırlarsın. Böylelikle senin linklerinden kayıt olan her kullanıcı sayesinde yüksek miktarlarda para kazançları elde edebilirsin.

İddaci Reklam ve Affiliate

İddaci Ortaklık; İddaci reklam programları oldukça avantajlıdır. Üstelik ortaklara özel sunulan çeşitli miktarlarda bonus kampanyaları bulunuyor. Örneğin 5 TL bedava bahis ya da 50 TL free bet kampanyalarını, açtığın blog sayfaları üzerinden yayınladığında oyun severler bu bonusları almak için senin bağlantıların üzerinden kayıt olabilirler.

İddaci giriş güncelleme adreslerini sunduğun zaman;

  • Otomatik olarak İddaci ortağı olursun.
  • Sana özel ortaklık programı giriş linkleri sunulur.
  • Sitenin moderatörü gibi özel sayfaya bağlantı kurabilirsin.
  • Yenilenen linkleri hemen etkin hale getirir ve hızlı bağlantı sunabilirsin.
  • Ortaklara özel sunulan bonus, para yatırma ve para çekme avantajlarından yararlanabilirsin.
  • VIP üyeler kattığın zaman daha yüksek miktarlarda ödül kazanabilirsin.
  • Videolar, görsel broşürler, tanıtım etkinliklerini ücretsiz olarak siteden alabilirsin.
  • Kombine fırsatları, hazır kombine kuponları sunarak oyuncuların daha çok katkı sağlamasına destek olabilirsin.

Elde ettiğin her komisyon kazancını sistem üzerinden ayrıntılı olarak görebiliyorsun. Affiliate giriş panelleri üzerinden senin bağlantılarınla, yani senin referansınla dahil olan her oyuncunun ne kadar para yatırma işlemi yaptığını görüntüleyebilirsin.

Çevrimleri, para çekme işlemlerini dijital sistemi üzerinden görüntüleyebilir ve otomatik şekilde senin hesabına eklenen para kazançlarını kontrol edebilir, yönetebilir ve hesabını kolayca aktarabilirsin.

İddaci Komisyon Kazançları Ne Kadar?

İddaci Ortaklık; İddaci sitesinde komisyon kazançları elbette farklıdır. Bu yapılan anlaşma ve sözleşmeye bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ancak en düşük miktarlarda bile komisyon kazancı elde etmek sana oldukça avantaj sağlayacaktır. Bu kazançlar ne kadar çok kullanıcı kaydetmeyi başarırsan sana kazanç artısı olarak dönüş sağlayacaktır. Verdiğin freespin ve etkinlik bonusları, yüksek katılımlar için öneriler, oyun incelemeleri ve sistem altyapısı gibi değerlendirmeleriyle hazırladığın blog sayfaları üzerinden kullanıcıların dikkatlerini çekebilir ve güvenli bağlantılar sağlayarak komisyon kazançlarını daha çok arttırabilirsin.

Yorum yapın