İddaci Papara

İddaci Papara ödeme yöntemi sayesinde güvenilir sanal cüzdan sistemini kullanarak yatırım ya da çekim işlemlerini yapabilirsiniz.

İddaci Papara, sanal cüzdan ödeme sistemleri içerisinde kendine ait kartın bulunan ve güvenli hizmetleri nedeniyle sanal ödemelerde tercih edilen ödeme biçimidir. Oyuncuların buradan yatırım ya da çekim işlemlerini sağlayabilmesi amacıyla öncelikle ödeme platformu üzerinden hesap açarak karta sahip olmalıdır.

İddaci Papara Yatırım Nasıl Yapılır?

Papara yöntemini kullanarak yatırım işlemi gerçekleştirecek olan kullanıcıların uygulaması gereken adımlar son derece kolaydır. Deposit yapılabilmesi için kullanıcıların işlemi gerçekleştireceği hesabının bulunması önemlidir.

Bu nedenle kullanıcılar birinci deposit işleminden önce mutlaka İddaci giriş adresi üzerinden üyelik oluşturmalıdır. Bu üyeliğinizi doğrulamanızla beraber para yatırma adımlarına geçebilirsiniz.

Kullanıcılar cüzdan alanına tıkanmasıyla beraber para yatır bölümünü seçmelidir. Burada karşınıza açılan çeşitli yöntemler bulunacak. Bu yöntemler içerisinde “Papara” alanını tercih etmeniz gerekir.

Alana giriş yapmanıza beraber sizden yatırım yapacağınız papara numaranız talep edilir. Ne kadar yatırım yapmak istediğinizi girmeniz durumunda manuel yatırım işlemi için size İddaci Papara numarası verilir.

Bu numaraya yatırım tutarı kadar gönderim işlemi sağlayarak sitedeki bakiyenizin artırılmasını amaçlayabilirsiniz.

Papara İle Çekim Yapılır mı?

Dileyen kullanıcılar çekim işlemi sırasında da bu yöntemi tercih edebilir.

Site için de çapraz işlemlerin gerçekleştirilmesi için daha önce papara yatırımını gerçekleştirmiş kullanıcılar aynı yatırım aracılığıyla elde ettiği kazançlarını İddaci Papara yönteminden çekmelidir.

Çekim işlemi için ise oyuncular para çekme alanına girerek ilgili ödeme yöntemini tercih etmelidir. Burada oyuncuların yatırımlarının gönderilmesini istediği hesap numarasını yazması gerekir. Bu hesap numarası sizin para yatırma gerçekleştirdiğiniz ve adınıza olan numara olmalıdır.

09:00 – 00 :00 saatleri arasında oluşturulan taleplerin tamamı yaklaşık 30 dakika içerisinde onaylanır. 7 gün boyunca talep oluşturma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. İşlem sırasında sizden herhangi bir işlem ücreti talep edilmeyecektir.

Çekim talebinizin onaylanmasıyla beraber belirtmiş olduğunuz hesap içerisindeki miktarınız papara hesabınıza aktarılacaktır. Aktarım işlemi sonrasında istedilerse kullanıcılar yeniden yatırım yaparak oyun hizmetlerinden yararlanmaya devam edebilir.

Papara Limitleri Nelerdir?

Oyuncuların yatırım ya da çekim işlemlerini gerçekleştirirken her bir ödeme yönteminin uygulanması gereken limitler bulunuyor. İddaci Papara yönteminde ise limitler şu şekildedir;

  • Para yatırma işlemi sırasında normal Papara seçeneği ile en az 50 TL, en fazla 500.000 TL deposit yapılabilir.
  • Para çekim işlemi sırasında ise kullanıcılar en az 100 TL, en fazla 100.000 TL işlem gerçekleştirilebilir.
  • Para yatırma işlemi sırasında kullanıcıların tercih edebileceği OtoPapara yöntemi de bulunuyor. Bu yöntemle en az 10 TL, en fazla 50.000 TL yatırım yapılabilir.

Çeşitli yatırım limitlerinin olması nedeniyle oyuncular kendileri için en uygun olan yöntemleri tercih edebiliyor. Yapacağınız deposit ya da çekim işlemleri mutlaka limitler dahilinde olmalıdır.

Limitler günlük olarak değiştirilmez. Genellikle para yatırma limitleri daha sabit yapıya sahiptir. Çekim işlemlerinde ise yüklü miktarda çekim işlemi gerçekleştirecek kullanıcıların daha önce canlı destek ile görüşme sağlayarak o an içerisinde ne kadar çekim yapılabileceğini öğrenmesi gerekir.

OtoPapara Nedir?

OtoPapara, normal Papara sisteminin yanında kullanıcıların kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayacağı otomatik bir yatırım biçimidir. Bu ödeme yönteminde oyuncular kendi hesaplarından transfer işlemi sağlamaz.

Otomatik yöntemini tercih eden kullanıcıların işlemleri çok daha hızlı bir şekilde oluşturulabilmesi amacıyla değişik adımlara sahiptir. Öncelikle kullanıcılar yöntemi seçtikten sonra ne kadar yatırım yapmak istediğini belirtmelidir.

Bir sonraki işlemde yönlendirilen yeni sekme içerisinde kullanıcıların ne hesap numarası ve şifreleriyle hesaplarına giriş yapmaları gerekir. Bu sayede otomatik işlemin yapılması amacıyla uygun ortam oluşturulacaktır.

İşlemler oldukça güvenli yapıya sahiptir. Oyuncuların bilgilerinin anlaşılmaması ya da kopyalanması için SSL şifreleme sistemi bulunur. Bu nedenle girdiğiniz hesap bilgilerinizi site ya da diğer kişilerin görmesi mümkün olmayacaktır.

Otomatik İddaci Papara işlem sürecinin sonlandırılabilmesi için yeniden yatırımın tutarını onaylamanız gerekir. Son adımda telefonunuza gönderilen sms kodunu ilgili alana girmeniz gerekir. Tüm bu adımlar sonunda yatırımınız anında hesabınıza yansıyacaktır.

Çok daha hızlı ve pratik bir yapıya sahip olması nedeniyle günümüzde kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Burada gerçekleştirilen işlemler için herhangi bir işlem ücretinin ödenmesine gerek bulunmuyor. Anında deposit yapılmasını sağlıyor.

Yorum yapın