İddaci Para Çekme Yolları

İddaci para çekme yolları, sitede bonuslar ya da oyunlar aracılığıyla elde ettiğiniz kazançlarınızı dilediğiniz hesabınıza aktarmanıza yardımcı olan yöntemlerden oluşuyor.

İddaci, günümüzde çeşitli ödeme yöntemlerine sahip, gerçek parayla oyunlara katılım yapılmasını amaçlayan kumarhane sitelerinden biridir. Oyuncular site hizmetlerinden yararlanmak için yatırım işlemini yaparken aynı zamanda bu paralar aracılığıyla kazanç elde edebiliyor. Elde edilen kazançların çekilebilmesi için ise çeşitli İddaci para çekme yolları bulunuyor.

İddaci Para Çekme Yolları Neler?

Oyuncuların işlem gerçekleştirilmesi mümkün olan farklı birçok ödeme yöntemi bulunuyor.

Firmanın sağladığı çeşitli ortam sayesinde oyuncular kendileri için en uygun olan yöntemi tercih ederek daha hızlı işlemlerden yararlanma şansını elde ediyor.

Günümüzde sitede çekim işlemi için kullanılması mümkün olan İddaci para çekme yolları şöyledir;

  • Papara yöntemini kullanarak oyuncuların günlük çekim işlemini sağlaması mümkün oluyor. Ortalama 12 saat içerisinde kullanıcıların hesaplarını paraların aktarılmasını sağlayan yöntemde en az 100 TL, en fazla 100.000 TL işlem yapılabiliyor.
  • Dileyen kullanıcılar kripto paralarla işlemlerini yapmak amacıyla Bitcoin ödeme yöntemini tercih edebiliyor. 12 saat işlem süreci bulunan yöntemde en az 100 TL, en fazla 100.000 TL işlem yapmanız mümkün olacaktır.
  • Banka havalesi yaparak hesabınızda bulunan parayı dilediğiniz banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Herhangi bir işlem ücreti bulunmayan bu yöntemde ortalama olarak 12 saatte kullanıcıların hesaplarına paraların aktarılması amaçlanır. 100 TL ile 1.000.000 TL arasında işlem yapılması mümkün oluyor.
  • Payfix ödeme yöntemi ise en az 1 TL en fazla 100.000 TL işlemlerin yapılabileceği bir ödeme yöntemi türüdür. Burada süreç 0 ile 12 saat arasında tamamlanır.

Kripto Paralarla Çekim Nasıl Yapılır?

Kripto para ödeme yöntemini tercih eden kullanıcıların çekim işlemi yaparken öncelikle firmada daha önce tanımlı olan bir kripto hesabının bulunması önemlidir. Bunun için yöntemin kullanılabilmesi amacıyla önceden mutlaka kripto para yöntemi kullanarak yatırım yapılmış olmalıdır.

Uygun koşulları sağlayan kişiler hesap bölümünden para çekme alanına giriş yapmalıdır. Burada oyuncular karşılarına çıkan seçenekler içerisinden Bitcoin seçeneğini tıklamalıdır. Karşınıza açılan mini ekranda ne kadar tutarda çekim yapmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Çekim miktarı için oyuncular hesaplarında bulunan TL tutarı olarak bir tutar girmelidir. Bu tutarın en yakın kripto para karşılığı güncel kurdan hesaplanarak hesabınıza yatırılacaktır. Bu ekranda yalnızca ne kadar yatırım yapmak istediğiniz ve kripto hesabınızın numarasını girmeniz yeterli olur. İddaci para çekme yolları arasında sıklıkla tercih edilir.

Banka Transferi Çekim Yöntemleri Neler?

Banka transferi yöntemini tercih edecek olan kullanıcılar öncelikle İddaci giriş işlemini başarıyla sağlamalıdır. Para çekme bölümüne girdikten hemen sonra karşınıza çıkan banka transferi alanına tıklamalısınız.

Banka transferi alanında sizden at, soyadı, T.C. kimlik numarası ve banka numarası bilgileri istenir. Banka numarası için hesap numarası ya da doğrudan IBAN girilmesi mümkün olacaktır.

İşlem sırasında girdiğiniz bilgilerin tamamının üyelik formunda girdiğiniz bilgilerle uyuşuyor olması gerekir. Aksi takdirde İddaci para çekme yolları ile işleminiz yapılamaz. Oyuncuların farklı kişilerin hesaplarına yönelik çekim talebi oluşturulması mümkün olmayacaktır.

Banka transferi ile yapılan işlemde oyuncuların 7 gün 24 saat taleplerini oluşturması mümkün oluyor. Uygun koşullarda oluşturulan talepler en kısa sürede onaylanır ve oyuncuların hesabına aktarım tamamlanır.

İddaci Para Çekme Limitleri Neler?

Çekim işleminizi sağlarken yalnızca ödeme yönteminin değil site tarafından belirlenmiş bazı limitlerin de uygulanması önemlidir. Öncelikle kullanıcılar çekim işlemlerini oluştururken her gün 09:00 – 00:00 arasında taleplerini oluşturmalıdır. Bu süreçte oluşturulan talepler 30 dakika içerisinde onaylanır.

Oyuncuların günlük çekim gerçekleştirebileceği bazı sınırlamalar bulunuyor. Günlük olarak yapılabilecek en az çekim miktarı 100 TL olmalıdır. Bakiyeniz 100 TL altında ise çekim işlemi sağlayamazsınız.

İddaci para çekme yolları içinden tercih edilerek yapılan para çekme taleplerinde ise en fazla 250.000 TL günlük limit bulunuyor. Oyuncuların hesabında bulunan kazanç miktarının 250.000 TL tutarının üzerinde olması halinde kazancın günlere bölünmesi gerekir.

Site çekim işlemi sırasında sizden herhangi bir belge talep etmez. Yalnızca ekranda yer alan bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması yeterli olacaktır. Burada belirttiğiniz bilgiler ile üyelik bilgilerinizin uyuşuyor olması firmadaki finansal işlemlerin yapılması için geçerli kabul edilir.

Limitlere dikkat edilmemesi oyuncuların çekim taleplerinin uzamasına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka kazanç, günlük çekim ve kullandığınız ödeme yönteminin sınırlarına dikkat etmeniz gerekir.

Yorum yapın