İddaci Payfix

İddaci Payfix ödeme yöntemi sayesinde çok kısa sürede finansal deposit işlemlerini sağlayarak site içerisindeki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İddaci, farklı birçok ödeme yöntemini bir araya getiren oyun platformlarından biridir. Bu ödeme yöntemleri arasında oyuncuların sanal cüzdan seçeneği içerisinde tercih edebileceği İddaci Payfix yöntemi bulunuyor. Payfix sayesinde finsansal işlemlerinin yapılması mümkün oluyor.

İddaci Payfix Yatırım Nasıl Kullanılır?

Payifx yöntemi kullanarak yatırım işlemi gerçekleştirmek isteyen oyuncular sitenin içerisindeki hesaplarına giriş yaptıktan sonra yatırım bölümüne girmelidir. Yatırım bölümüyle beraber ekranı sol alanında kullanıcıların tercih edebileceği ödeme yöntemleri yer alır.

Bu yöntemler arasında “Payfix” seçeneğinin seçilmesi gerekir. Seçenekle beraber açılan formda kişilerin yalnızca ne kadar yatırım yapmak istediğini yazması ve kendi hesaplarına ilişkin numaralarını girmesi yeterli olacaktır.

İkinci aşamada otomatik yatırımın yapılması amacıyla yeni sekmeye yönlendirilirsiniz. Yeni sekmede hesap numarası ve şifre bilgileriyle giriş yapmanız yeterli olacaktır. Giriş işleminin sonrasında ekranda yer alan tutarı onayladığınız belirtmeniz gerekir.

Son olarak oyuncuların telefon numarasını doğrulama sms’i gönderilir. Bu kodu girmeniz İddaci Payfix yatırımımızın tamamlanması için yeterli olacaktır.

Payfix Limitleri Neler?

Oyuncular hem yatırım hem de çekim işlemleri sırasında Payfix ödeme yöntemini kullanabiliyor. Ancak işlem gerçekleşirken mutlaka minimum ve maksimum tutarlara dikkat edilmesi gerekiyor.

Para yatırma sırasında ödeme yöntemini tercih eden kullanıcılar en az 25 TL tutarında işlem sağlamalıdır. Bu tutarın altında yapılacak hiçbir yatırım ödeme yönteminde kabul edilmeyecektir.

En fazla yapılabilecek İddaci Payfix yatırım miktarı ise 200.000 TL ile sınırlıdır. Kullanıcılar daha fazla deposit işlemi gerçekleştirmek istese dahi tek seferde bu tutardan daha fazla yatırım yapması mümkün olmayacaktır.

Ancak günlük yatırım sınırları bulunmadığından oyuncular tekrarlı olarak yatırım işlemlerini sağlayabilir. Böylece her defasında 200.000 TL sınırını kullanarak bakiyenizi dilediğiniz yüksekliğe ulaştırabilirsiniz.

Para çekme işlemi sırasında da bu ödeme yönteminin kullanılması mümkün oluyor. Ödeme yöntemi içerisinde en az 1 TL çekim talebi tutarı bulunuyor. Ancak sitenin belirlediği günlük çekim miktarı sınırlamaları nedeniyle en az 100 TL çekim yapmanız mümkün olacaktır.

En fazla para çekme miktarı ise 100.000 TL ile sınırlıdır. Böylece kullanıcılar günlük çekim sınırını aşmadan 2 kez ödeme yöntemiyle çekim talebini oluşturabilir.

Payfix Çekim Nasıl Yapılır?

İddaci giriş işleminin ardından oyuncular hesaplarında bulunan bakiyeleri para çekme işlemiyle istedikleri Payfix hesabına aktarabilir. Para çekme işlemlerinin yapılabilmesi için öncelikle hesabınızda çekilebilir bakiyenin bulunması gerekir.

Çekilebilir bakiye oyuncuların oyunlar ya da promosyonlar aracılığıyla elde ettiği ve çevrimi bulunmayan bakiye tutarıdır. Hiçbir yere bağlı olmadıklarından sitede bulunan hesabınızdan İddaci Payfix hesabınıza aktarmanız mümkün olacaktır.

Çekim işlemi için para çekme alanına giriş yapmalı ve ilgili ödeme yöntemini tercih etmelisiniz. Daha sonra burada ne kadar çekim yapmak istediğinizi yazmanız gerekir. Çekim işlemini hem çekilebilir bakiye tutarını uygun olmalı hem de limitleri karşılamalıdır.

Son olarak ise çekimin onaylanmasıyla beraber talebiniz alınır. Çekimin yapılması için belirtmiş olduğunuz hesap numaranıza gerekli incelemeler yapılması dahilinde paranız aktarılır.

Çekim sürecinde herhangi bir problemle karşılaşmamak için mutlaka kendi adınıza açılmış olan hesapları tercih etmeniz gerekir. Aynı zamanda oyuncuların bu yöntemi çekim olarak kullanılabilmesi amacıyla son yaptığı yatırımın Payfix hesabından olması gerekir.

İddaci Payfix Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sitede İddaci Payfix ödeme yöntemini tercih etmenin farklı avantajları bulunuyor;

  • Minimum işlem tutarları diğer ödeme yöntemlerine oranla çok daha düşüktür. Bu nedenle düşük para yatırma işlemi gerçekleştirecek olan kullanıcılar bu yöntemi tercih edebilir.
  • Yatırım işlemleri anında hesabınıza yansıtılırken para çekme talepleri de yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlanır.
  • Sistem ve uygulamanın kendisinin güvenilir özellikleri bulunuyor. İşlem sırasında kişisel detaylarınıza girmeden para yatırma ya da çekme işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Kendinizi adınızı açtığınız hesap sayesinde para gönderim sürecinde yalnızca hesap numaranız gözükür. Doğrudan kimlik bilgileriniz burada yer almaz.

Özellikle güvenliğine önem gösteren kullanıcılar bu da işlem gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Payfix sistemi olarak da oyuncuların öncelikle sistemde bulunan hesaplarına bankalar aracılığıyla para göndermeleri gerekiyor.

Daha sonra sistemde bulunan paranızı siteye yatırım sırasında kullanabilirsiniz.

Böylece firma sizin kalıcı banka bilgilerinize erişim sağlamadan sitede güvenli işlemlerini yapılmasına olanak sağlar.

Yorum yapın